Szkoła Podstawowa w Pilchowie

„Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni.
Razem łatwiej, radośniej, mądrzej i bezpieczniej.”

                                                                Janusz Korczak
Niech to motto naszej szkoły będzie wykładnią w wychowaniu młodego pokolenia.

Ogłoszenia

Dnia 16 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji
„Sprzątanie Świata”.  Tegoroczne sprzątanie odbyło się pod hasłem
”Nie śmiecimy- sprzątamy- zmieniamy!”.
 
Tego dnia uczniowie naszej szkoły wspólnie z dziećmi z oddziału przedszkolnego 5-6 latków zabrali się do sprzątania różnych zakątków Pilchowa. Dzięki wspaniałej współpracy wychowawców z klasami udało się uzbierać naprawdę dużo śmieci zalegających na terenie wsi. Dziękujemy Wszystkim za udział. Miejmy nadzieję, iż włożony dzisiaj wysiłek przyczyni się do większej świadomości ekologicznej młodego pokolenia.