W załączeniu: menu.

Wszyscy uczniowie zobowiązani są do przestrzegania rygoru sanitarnego (posiadają maseczki, dezynfekują ręce).
Ze względu na sytuacje epidemii prosimy o nie towarzyszenie dziecku w uroczystości. 
Rodzice klas ósmej w Tanowie i szóstej w Pilchowie-zapraszamy na uroczystość tylko jednego rodzica dziecka.
Istnieje możliwość odebrania świadectwa w innym terminie.

Czytaj więcej: Harmonogram zakończenia roku szkolnego dla klas I-VIII 26 czerwca 2020r.

Drodzy szóstoklasiści, Szanowni Rodzice, 
 
Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do oddziałów dwujęzycznych 19 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się sprawdzian predyspozycji językowych.
 
UWAGA! 
Sprawdzian dotyczy uczniów klas VI, którzy złożyli deklarację przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych.
 

Czytaj więcej: II etap rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych - sprawdzian predyspozycji językowych

 

25 maja przywracamy zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w szkole. Rodzice  zainteresowani  opieką świetlicową dla swoich dzieci wypełniają zgłoszenie (wzór załącznik nr 1). Zgłoszenie należy wysłać za pośrednictwem Librusa do wychowawcy klasy do środy 20 maja. Pozostałe zgłoszenia prosimy przesyłać co najmniej na 3 dni przed planowanym powrotem dziecka do szkoły.
 
Ważne !
Godziny pracy świetlicy szkolnej będą uzależnione od potrzeb zainteresowanych rodziców i możliwości organizacyjnych szkoły i zostaną podane w odrębnym komunikacie 22 maja. 
                                                                                                                       
Dyrekcja Szkoły
Szanowni Państwo,
 
Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których – za darmo! - będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania. 

Czytaj więcej: Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online

Światowy Dzień Ziemi po raz pierwszy obchodzono 22 kwietnia 1970 r. w Stanach Zjednoczonych. W ten sposób ludzie chcieli wyrazić protest przeciwko niszczeniu środowiska naturalnego. Tego dnia powinniśmy nie tylko głosić postawy ekologiczne, lecz przede wszystkim wdrażać je w życie społeczne.
 
W tym wyjątkowym czasie zachęcamy wszystkich do refleksji i wykonania choćby małego kroku w kierunku poprawy jakości naszej planety np. poprzez rezygnację z opakowań z tworzyw sztucznych, segregację odpadów, oszczędzanie wody. Kształtujmy postawy ekologiczne u dzieci już od najmłodszych lat!

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony