Szkoła Podstawowa w Pilchowie

Ogłoszenia

SZANOWNI RODZICE PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW!

SZANOWNI RODZICE PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW!

 

Działając na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do klasy pierwszej i do oddziałów przedszkolnych umieścimy na stronie internetowej szkoły.

Szanowni Państwo

Od dnia 26 marca Szkoła Podstawowa w Pilchowie zostaje zamknięta.

We wszystkich sprawach proszę kontaktować się pod nr tel. 91 312 66 24

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w Szkole Podstawowej

w Tanowie, codziennie w godzinach od 8-14 tej.

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w związku z zawieszeniem zajęć w szkole proces edukacji prowadzony będzie zdalnie .W nauczaniu wykorzystana będzie komunikacja przy pomocy dziennika Librus - dotyczy klas 1-3 oraz platformy Microsoft 365 -aplikacja  Teams - dotyczy  uczniów klas 4-8 ( instrukcja korzystania w załączeniu).
Od 24 marca(wtorek) codziennie do godziny 10.00 nauczyciele będą publikowali nowe materiały do lekcji z tych przedmiotów ,które uczeń danego dnia miał w swoim dotychczasowym planie  zajęć.
Nauczyciele przedmiotowcy oraz wychowawcy klas będą służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów. Zachęcam do kontaktu drogą elektroniczną w godzinach 9.00-14.00.
Proszę Państwa  o wyrozumiałość i cierpliwość. Zdaję sobie sprawę z tego, ile trudu wkładacie  w edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie. Dziękuję za dotychczasowe wysiłki i pomoc.


Agnieszka Freitag - dyrektor szkoły

 

Instrukcja_logowania_i_dostpu_do_aplikacji_Teams.docx