W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w  ogólnopolskim konkursie plastycznym  "Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty" pod  honorowym patronatem Burmistrza Ropczyc oraz TVP3 Rzeszów. Na zwycięzców czekają nagrody!
 
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej
 
W załączeniu: regulamin konkursu.
Szanowni Państwo,
 
w imieniu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach mamy przyjemność zaprosić dzieci do udziału w konkursie dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych pt. „Poetyckie potyczki z COVIDem”. Jest to konkurs pod patronatem Starosty Polickiego. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie wierszyka/rymowanki promującego zasady bezpiecznego zachowania w czasie epidemii COVID-19. Termin nadsyłania prac do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach upływa 30 września 2020 r.
 
 
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.
Na zwycięzców czekają nagrody.
Szanowni Państwo,
 
w imieniu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach mamy przyjemność zaprosić dzieci do udziału w konkursie dla dzieci w wieku 6-10 lat pt. „Z maseczką mi do twarzy – mój własny projekt”. Jest to konkurs pod patronatem Komendanta Straży Miejskiej w Policach. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie i stworzenie osłony na usta i nos z wykorzystaniem materiałów dostępnych w domu. Termin nadsyłania maseczek/osłon do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach upływa 30 września 2020 r.
 
 
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.
Na zwycięzców czekają nagrody.

W finale gminnego konkursu Bawimy się w matematykę Antoni Sajewicz z klasy 6 i Błażej Boczek z klasy 5 zdobyli wyróżnienie i srebrne medale.
Gratulujemy.

Zakończył się konkurs fotograficzny, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zdjęcia konkursowe ocenione były przez przedstawicieli wszystkich grup społeczności szkolnej: samorządu uczniowskiego, sołtysa, grono pedagogiczne, pracownika obsługi szkoły oraz rodzica.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Zdrowe, kolorowe jedzenie”

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.
Z uwagi na możliwości serwerów obsługujących konkurs zostanie on przeprowadzony oddzielnie dla każdej kategorii (terminarz poniżej).

Czytaj więcej: Kangur Matematyczny 2020

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz zaprasza do udziału w konkursie „Rodzina Razem”. Konkurs jest skierowany do rodzin i do wszystkich mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego, bez ograniczeń wiekowych. Celem konkursu jest propagowanie wartości rodziny, zwrócenie uwagi na jakość relacji w rodzinie i pokazanie ich znaczenia dla dziecka i rodziców, promowanie wartości wieku dojrzałego, odwołanie się do idei bliskości więzów rodzinnych.
 

Czytaj więcej: Konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Rodzina Razem”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Fotograficznym “Korona w obiektywie”. Udział mogą wziąć uczniowie jak i nauczyciele wykonując prace tematyczną jako zdjęcie, lub montaż zdjęcia z grafiką.
 
Organizatorem konkursu jest SPECJALNY OŚRODEK SKOLNO-WYCHOWAWCZY Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach.
 
Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości społecznej i sztuki artystycznej w odniesieniu do obecnych wydarzeń w kraju i na  świecie. 
Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne, lub prace powstałe w wyniku połączenia fotografii z grafiką komputerową zrealizowane w ogólnodostępnym formacie jpg i formacie nie mniejszym niż standard FHD (1920x1080 pikseli)
 
Jeżeli na fotografiach konkursowych znajduje się wizerunek osoby, uczestnik przesyłając fotografię zobowiązany jest do dołączenia pisemnego oświadczenia osoby znajdującej się na fotografii, że wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację i rozpowszechnianie wizerunku tej osoby.
Prace należy przesłać do 10 czerwca 2020r na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie: Konkurs „Korona w Obiektywie” wraz z oświadczeniem, które jest dostępne jako załącznik do regulaminu konkursu.
 

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny “Korona w obiektywie”

Samorząd Uczniowski Szkoły Filialnej w Pilchowie ogłasza konkurs fotograficzny. Przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli.
 
Celem konkursu jest:
  • pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników promowanie zdrowego odżywiania, uświadomienie jak ważne jest spożywanie wartościowych posiłków,
  • wspólne spędzenie czasu z rodzicami /opiekunami podczas przygotowywania posiłku,
  • inspirowanie do twórczych działań kulinarnych połączonych z fotografią,
  • wyrabianie poczucia estetyki.
Zadaniem uczestników jest wykonanie samodzielnego lub wspólnie z domownikami, zdrowego, kolorowego posiłku, koktajlu. Podanie jego przepisu lub wymienienie składników. Dekoracja jest równie ważna. Często jest połową sukcesu.

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny „Zdrowy i kolorowy posiłek”

Konkurs dla uczniów klas IV - VI.
  • Każdy uczestnik może zgłosić jeden projekt ulotki jednostronnej o zasadach segregacji odpadów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Koordynatora szkoły. W temacie proszę podać imię i nazwisko oraz klasę.
  • Fotografie mogą być zarówno w pionie jak i w poziomie, kolorowe, czarno – białe lub w sepii tylko w postaci elektronicznej, w jak największej rozdzielczości, w formacie JPG.
  • Fotografia musi być dziełem samodzielnym i oryginalnym, niepublikowanym wcześniej. Zastrzega się, że prace nie mogą zawierać grafiki będącej dziełem innych osób, z uwagi na prawa autorskie do tego rodzaju prac.
  • Termin nadesłania prac mija 30 marca 2020 r.
  • Za datę zgłoszenia uznaje się termin wpłynięcia pracy.
Trzy najlepsze prace (wybrane przez komisję) będą brać udział w gminnym finale.

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony