Dnia 22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. Tego też dnia zorganizowany został Konkurs ekologiczny. Trzeba było rozwiązać test, dostosowany oczywiście  do poziomu klas. Wcześniej były prezentowane  informacje dotyczące naszej planety, ekologii. Można było wykorzystać zdobytą wiedzę podczas quizu. Zespół wolontariatu zachęcił dzieci do włączenia się do akcji sprzątania okolicy podczas spaceru. Zdjęcia uzbieranych śmieci można było wysyłać na zespół Wolontariatu w Teams.

Czytaj więcej: Konkurs ekologiczny 2021

LogoNiezmiernie miło mi poinformować, iż uczeń klasy szóstej Szkoły Filialnej w Pilchowie - Marcel Hołub - otrzymał wyróżnienie w XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych - Świetlik.
Według regulaminu konkursu, oznacza to, iż znalazł się w grupie uczniów w Polsce z 3 lokatą, pod względem uzyskanych punktów.
Konkurs odbył się na terenie szkoły we wrześniu.
 
Ogromne gratulacje dla Marcela!!!!! Brawo!!!!
Monika Karlińska
Uczennica naszej szkoły bierze udział w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Matematyka w obiektywie" organizowanym przez Uniwersytet Szczeciński. 
Weronika Antczak przygotowała takie oto zdjęcie wraz z opisem.
 
Tytuł: Samotna dwójka, Opis: Gdy zobaczyłam w lesie te samotne dwa grzybki pomyślałam o jedynej liczbie pierwszej która jest parzysta.
 
Trzymamy kciuki za wygraną!
ZE WZGLĘDU NA TRUDNOŚCI ORGANIZACYJNE KONKURS ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE!
 
Czy znasz LOGO naszego Szkolnego Koła Wolontariatu? Obejrzyj jego zdjęcie i weź udział w konkursie polegającym na napisaniu krótkiego wierszyka / rymowanki odnoszącej się do haseł przedstawionych w LOGO. Napisane dzieło prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.11.2020 r.
Zapraszamy do udziału.
Dnia 30 października chętne osoby zaprezentowały swój strój lub makijaż na Halloween. Wysłały zdjęcia na konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski.
Nadesłane zdjęcia ocenianie były zgodnie z zawartym w regulaminie kryteriami.
 

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Najciekawsze przebranie Halloweenowe”

Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy. Pomimo zdalnego nauczania zadbajmy o wspaniałą atmosferę podczas lekcji. W piątek 30 listopada możesz ubrać się w ciekawy strój Halloween, czy też z akcentem pomarańczowym, wykonać makijaż. Osoby przebrane będą niepytane. Wyślij swoje zdjęcie w przebraniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Komisja wyłoni najciekawszą kreację. Nagrodą będzie przywilej jednorazowego, dodatkowego niepytania w wybranym przez ucznia terminie. Zapraszamy do zabawy. Samorząd Uczniowski
 
Poniżej przedstawiamy zdjęcia konkursowe.
 
W załączeniu: regulamin konkursu.

Czytaj więcej: Konkurs na najciekawsze przebranie Halloweenowe

W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w  ogólnopolskim konkursie plastycznym  "Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty" pod  honorowym patronatem Burmistrza Ropczyc oraz TVP3 Rzeszów. Na zwycięzców czekają nagrody!
 
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej
 
W załączeniu: regulamin konkursu.
Szanowni Państwo,
 
w imieniu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach mamy przyjemność zaprosić dzieci do udziału w konkursie dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych pt. „Poetyckie potyczki z COVIDem”. Jest to konkurs pod patronatem Starosty Polickiego. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie wierszyka/rymowanki promującego zasady bezpiecznego zachowania w czasie epidemii COVID-19. Termin nadsyłania prac do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach upływa 30 września 2020 r.
 
 
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.
Na zwycięzców czekają nagrody.
Szanowni Państwo,
 
w imieniu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach mamy przyjemność zaprosić dzieci do udziału w konkursie dla dzieci w wieku 6-10 lat pt. „Z maseczką mi do twarzy – mój własny projekt”. Jest to konkurs pod patronatem Komendanta Straży Miejskiej w Policach. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie i stworzenie osłony na usta i nos z wykorzystaniem materiałów dostępnych w domu. Termin nadsyłania maseczek/osłon do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach upływa 30 września 2020 r.
 
 
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie.
Na zwycięzców czekają nagrody.

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony