W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.
Z uwagi na możliwości serwerów obsługujących konkurs zostanie on przeprowadzony oddzielnie dla każdej kategorii (terminarz poniżej).

Czytaj więcej: Kangur Matematyczny 2020

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz zaprasza do udziału w konkursie „Rodzina Razem”. Konkurs jest skierowany do rodzin i do wszystkich mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego, bez ograniczeń wiekowych. Celem konkursu jest propagowanie wartości rodziny, zwrócenie uwagi na jakość relacji w rodzinie i pokazanie ich znaczenia dla dziecka i rodziców, promowanie wartości wieku dojrzałego, odwołanie się do idei bliskości więzów rodzinnych.
 

Czytaj więcej: Konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Rodzina Razem”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Fotograficznym “Korona w obiektywie”. Udział mogą wziąć uczniowie jak i nauczyciele wykonując prace tematyczną jako zdjęcie, lub montaż zdjęcia z grafiką.
 
Organizatorem konkursu jest SPECJALNY OŚRODEK SKOLNO-WYCHOWAWCZY Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach.
 
Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości społecznej i sztuki artystycznej w odniesieniu do obecnych wydarzeń w kraju i na  świecie. 
Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne, lub prace powstałe w wyniku połączenia fotografii z grafiką komputerową zrealizowane w ogólnodostępnym formacie jpg i formacie nie mniejszym niż standard FHD (1920x1080 pikseli)
 
Jeżeli na fotografiach konkursowych znajduje się wizerunek osoby, uczestnik przesyłając fotografię zobowiązany jest do dołączenia pisemnego oświadczenia osoby znajdującej się na fotografii, że wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację i rozpowszechnianie wizerunku tej osoby.
Prace należy przesłać do 10 czerwca 2020r na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie: Konkurs „Korona w Obiektywie” wraz z oświadczeniem, które jest dostępne jako załącznik do regulaminu konkursu.
 

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny “Korona w obiektywie”

Samorząd Uczniowski Szkoły Filialnej w Pilchowie ogłasza konkurs fotograficzny. Przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli.
 
Celem konkursu jest:
 • pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników promowanie zdrowego odżywiania, uświadomienie jak ważne jest spożywanie wartościowych posiłków,
 • wspólne spędzenie czasu z rodzicami /opiekunami podczas przygotowywania posiłku,
 • inspirowanie do twórczych działań kulinarnych połączonych z fotografią,
 • wyrabianie poczucia estetyki.
Zadaniem uczestników jest wykonanie samodzielnego lub wspólnie z domownikami, zdrowego, kolorowego posiłku, koktajlu. Podanie jego przepisu lub wymienienie składników. Dekoracja jest równie ważna. Często jest połową sukcesu.

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny „Zdrowy i kolorowy posiłek”

Konkurs dla uczniów klas IV - VI.
 • Każdy uczestnik może zgłosić jeden projekt ulotki jednostronnej o zasadach segregacji odpadów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Koordynatora szkoły. W temacie proszę podać imię i nazwisko oraz klasę.
 • Fotografie mogą być zarówno w pionie jak i w poziomie, kolorowe, czarno – białe lub w sepii tylko w postaci elektronicznej, w jak największej rozdzielczości, w formacie JPG.
 • Fotografia musi być dziełem samodzielnym i oryginalnym, niepublikowanym wcześniej. Zastrzega się, że prace nie mogą zawierać grafiki będącej dziełem innych osób, z uwagi na prawa autorskie do tego rodzaju prac.
 • Termin nadesłania prac mija 30 marca 2020 r.
 • Za datę zgłoszenia uznaje się termin wpłynięcia pracy.
Trzy najlepsze prace (wybrane przez komisję) będą brać udział w gminnym finale.
Konkurs dla uczniów klas I-III.
 • Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę plastyczną (praca autorska) pn. „Mamy rady na odpady” i przekaże ją do Koordynatora szkoły.
 • Prace plastyczne powinny być wykonane w formacie A4 lub A3, techniką dowolną (malarstwo, rysunek, grafika, collage, techniki mieszane).
 • Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, niepublikowanymi wcześniej, zastrzega się, że prace nie mogą zawierać grafiki będącej dziełem innych osób, z uwagi na prawa autorskie do tego rodzaju prac.
 • Prace zbiorowe nie będą zakwalifikowane do Konkursu.
 • Każdy uczestnik Konkursu powinien opatrzyć z tyłu pracę tytułem oraz swoimi danymi: imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły.
 • Termin dostarczenia prac mija 30 marca 2020 r.
Trzy najlepsze prace (wybrane przez komisję) będą brać udział w gminnym finale.

Znalezione obrazy dla zapytania: matematyka gif

W gminnym konkursie 
Bawimy się w matematykę
 
Antoni Sajewicz z klasy 6
zdobył wyróżnienie!
 
Gratulujemy!

Znalezione obrazy dla zapytania: sudoku

31 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbył się
Finał Konkursu SUDOKU.
 
Reprezentacje naszej szkoły zajęły wysokie miejsca
a drużyna z klasy 6 w składzie
Antoni Sajewicz oraz Aleksander Janeczek 
zajęli III miejsce.
Gratulujemy!
 


 

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony