INFORMACJE DOTYCZĄCE NABORU DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
 
Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej szkoły www.sppilchowo.pl w zakładce Świetlica znajduje się do pobrania karta zgłoszenia dziecka do świetlicy na rok szkolny 2021/2022. 

Czytaj więcej: Nabór do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2021/2022

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. W tym roku nie mieliśmy okazji pochwalić się umiejętnościami zdobytymi na zajęciach języka migowego w świetlicy szkolnej.  Dlatego teraz zapraszamy na króciutki koncert.

Czytaj więcej: Świetlicowy koncert

Panujące od kilku dni afrykańskie upały dały się we znaki wszystkim. Ale w świetlicy szkolnej całkiem dobrze sobie z nimi radzimy. 

Czytaj więcej: W Świetlicy fajnie jest

Dnia 1 czerwca 2021 Dzień Dziecka świętowaliśmy również w świetlicy szkolnej. Zabawy na placu zabaw z otrzymanymi prezentami bardzo się wszystkim podobały. 

W załączeniu: galeria zdjęć.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2021 w świetlicy szkolnej

Szanowni Państwo
Od poniedziałku, 9 listopada br. klasy 1-3 będą realizowały nauczanie w formie zdalnej. Nasza szkoła korzysta z Office 365. Szczegóły organizacji pracy szkoły zostaną podane do wiadomości w piątek podczas zebrań z rodzicami w aplikacji Teams. 
Na czas zdalnego nauczania szkoła zapewnieni opiekę w świetlicy dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 (pracownicy służby zdrowia, Sanepidu, wojska). Rodzice zainteresowani opieką w świetlicy, proszeni są o zgłoszenie faktu wraz z przesłaniem dokumentów potwierdzających zatrudnienie w w/w służbach skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o śledzenie librusa i strony szkoły. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. 
Pozdrawiam i życzę na ten trudny czas zdrowia i wytrwałości.
Izabela Litwicka
 
Dni 19-23.10.2020 roku w świetlicy szkolnej przebiegały pod hasłem Dary jesieni. Uczniowie rozpoznawali wybrane owoce i warzywa za pomocą wzroku, dotyku i węchu. Następnie,
z wybranych składników dzieci przygotowały surówki i sałatki, które ze smakiem zostały zjedzone do ostatniej łyżki. 

Czytaj więcej: Dary jesieni

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony