Szanowni Państwo
Od poniedziałku, 9 listopada br. klasy 1-3 będą realizowały nauczanie w formie zdalnej. Nasza szkoła korzysta z Office 365. Szczegóły organizacji pracy szkoły zostaną podane do wiadomości w piątek podczas zebrań z rodzicami w aplikacji Teams. 
Na czas zdalnego nauczania szkoła zapewnieni opiekę w świetlicy dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 (pracownicy służby zdrowia, Sanepidu, wojska). Rodzice zainteresowani opieką w świetlicy, proszeni są o zgłoszenie faktu wraz z przesłaniem dokumentów potwierdzających zatrudnienie w w/w służbach skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o śledzenie librusa i strony szkoły. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. 
Pozdrawiam i życzę na ten trudny czas zdrowia i wytrwałości.
Izabela Litwicka
 
Dni 19-23.10.2020 roku w świetlicy szkolnej przebiegały pod hasłem Dary jesieni. Uczniowie rozpoznawali wybrane owoce i warzywa za pomocą wzroku, dotyku i węchu. Następnie,
z wybranych składników dzieci przygotowały surówki i sałatki, które ze smakiem zostały zjedzone do ostatniej łyżki. 

Czytaj więcej: Dary jesieni

  1. Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej szkoły w zakładce świetlica  znajduje się do pobrania karta zgłoszenia dziecka do świetlicy na rok szkolny 2020/2021.
  2. Do świetlicy przyjmowani są w pierwszej kolejności uczniowie z klas I – III, w tym w szczególności dzieci rodziców pracujących, z rodzin niepełnych, wielodzietnych i wychowawczo zaniedbanych, sierot, dzieci z rodzin zastępczych.
  3. Kwalifikowania i przyjmowania uczniów do świetlicy dokonuje się wyłącznie na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców (prawnych opiekunów) dziecka na Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej, przesłanej  w formie skanu do sekretariatu  szkoły w terminie do dnia 03.09.2020 r.
Zapisując dziecko do świetlicy rodzic powinien:
  • zapoznać się z regulaminem obowiązującym w świetlicy na stronie szkoły – zakładka świetlica.

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony