Kolejny raz Wolontariusze SP Pilchowo organizują zbiórkę cebulek żonkili. Będą one zasadzone przy budynku szkolnym. "Pola nadziei" to piękna akcja ! Na jesień zasadzone cebulki, wiosną dają piękne kwiaty. Pieniądze ze sprzedaży kwiatów zostają wpłacane na rzecz Hospicjum w Tanowie. Choć w niewielki sposób możemy pomóc przebywającym w placówce chorym.
Akcja trwa od 05.10. - 15.10.20r. W przedsionku wejścia głównego szkoły, wystawiony jest pojemnik na cebulki. Liczymy na Wasze Dobre Serca ...
Wolontariusze SP w Pilchowie
4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt a cały październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Szkolne koło Wolontariatu w SP w Pilchowie zachęca do udziału w akcji „Daj jedzonko na bezdomne zwierzątko”. Celem akcji jest zbiórka karmy suchej i mokrej dla psów i kotów oraz koców, legowisk, zabawek, misek i innych akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji zwierząt. W każdej klasie będzie wyznaczony pojemnik do którego będziecie mogli wkładać przyniesione rzeczy. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do TOZ w Policach.
 
Wolontariusze SP w Pilchowie
W dniach 5-10.10.2020 roku (od poniedziałku do piątku) przyłączamy się do akcji zbierania książek, które trafią do Zaczytanych Bibliotek otwieranych przez Fundację Zaczytani.org w szpitalach i innych placówkach pomocowych.

Czytaj więcej: Wielka Zbiórka Książek

W załączeniu: regulamin.

Drodzy Rodzice!
Zwracamy się z serdeczną prośbą o finansowe wsparcie zakupu pojemnika magazynującego plastikowe nakrętki, których zbieranie przyczyni się nie tylko do ochrony naszego środowiska, ale pomoże w rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Pojemnik ma kształt serca i można go zobaczyć klikając w poniższy link:
Koszt zakupu pojemnika to 2300 zł.
Dobrowolne wpłaty prosimy przekazywać wychowawcom klas lub wychowawcy świetlicy.
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy.
Zespół wolontariatu przy SP w Pilchowie

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony