Kilka miłych słów, koperta i znaczek pocztowy... Tak niewiele trzeba, by wywołać uśmiech drugiej osoby. 9 października obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. Uczniowie z wielką ochotą i zapałem przystąpili do pisania. Listy miały różnych adresatów. Byli wśród nich rodzice, dziadkowie, przyjaciele, koledzy… Zapisane kartki zostały włożone do kopert, a następnie trafiły do skrzynek pocztowych. Mamy nadzieję, że sprawiły radość adresatom.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Pisania Listów

W piątek 2 października w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień tabliczki Mnożenia. Można było zdobyć certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Nie było to łatwe ? Należało skacząc na skakance odpowiadać na zadawane przykłady z tabliczki mnożenia! 
Nie każdemu się to udało, ale śmiechu i zabawy było dużo.
Zapraszamy za rok!
 
W załączeniu: plakat, certyfikat.

Czytaj więcej: X Światowy Dzień tabliczki Mnożenia

W załączeniu: menu.

Sekretariat czynny w czwartki w godzinach 8.00 - 15.00 w pokoju nr 5.

Zapraszamy Uczniów, Rodziców i Pracowników naszej Szkoły na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny, która zostanie odprawiona w parafii pw. Wniebozwięcia NMP w Pilchowie znajdującej się przy ul. Szczecińskiej 3 we wtorek 1 września o godz. 8.00.
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
 
1 września każdego roku przeżywamy uroczyste spotkanie z okazji inauguracji nowego roku szkolnego. W tym roku powitanie nowego roku szkolnego będzie wyglądało zupełnie inaczej. Ze względów bezpieczeństwa, będą odbywać się tylko spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych według poniższego harmonogramu i z zachowaniem ustalonych zasad. Mamy nadzieję, że te spotkania z koleżankami i kolegami z klasy i wychowawcami będą radosne i wyjątkowe, i że wszyscy z utęsknieniem czekają na powrót do szkoły. 

Czytaj więcej: 1 września - POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony