W załączeniu: prezentacja.

W załączeniu: menu obiady.

Szanowni Państwo 
Proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń na Nowy Rok: zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w 2021 r. 
Początek nowego roku to równocześnie rozpoczęcie ferii zimowych. 
Proponujemy ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin.
 
Ferie z TVP 
Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. 

Czytaj więcej: Oferta dla uczniów i ich rodzin

21 grudnia  2020 Szkoła Podstawowa im.Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie  otrzymała tytuł „Szkoła w Chmurze Microsoft”. Tytuł ten przyznawany jest placówkom, które przystąpiły do programu „Microsoft dla Edukacji” oraz zapewniają swoim uczniom możliwość nauki z wykorzystaniem nowych technologii informatycznych na miarę XXI wieku.

Czytaj więcej: Szkoła w Chmurze Microsoft

W załączeniu: menu obiady, menu śniadania.

Szanowni Państwo,
 
miło mi poinformować, że dzięki współpracy Telewizji Polskiej i Ministerstwa Edukacji Narodowej powstał nowy cykl edukacyjny „Techniki nauki”. To projekt, w którym eksperci, trenerzy i wykładowcy w przystępny sposób podpowiadają, jak rozwijać i doskonalić jedną z najważniejszych kompetencji XXI wieku – umiejętność uczenia się.
Ważnym tematem cyklu jest planowanie i dobra organizacja czasu. Nie zabrakło także zagadnień związanych z nauką języków obcych, szybkim czytaniem i efektywnym zapamiętywaniem. 
Wszystkie odcinki można bezpłatnie obejrzeć na platformie vod.tvp.pl. 

Czytaj więcej: Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny TVP VOD

Szanowni Państwo,
Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zebraliśmy wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość. W poradniku przedstawiliśmy także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych.

Czytaj więcej: Kształcenie na odległość w klasach I-III szkoły podstawowej – poradnik MEN

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
od 09.11.2020r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. W naszej szkole  klasy I- VIII będą realizowały naukę zdalną na platformie office 365 zgodnie z dotychczasowym planem lekcji. Proszę śledzić informacje rozsyłane poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS.
Szczegółowy zakres nowych wytycznych w tym zakresie znajduje się w „Regulaminie organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym”.
Moi Drodzy dziękujemy bardzo  za udział w konkursie.  Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się doprowadzić konkurs do końca i z nadesłanych przez Was zdjęć dyń wyłonić tę najpiękniejszą. A uwierzcie było bardzo trudno bo każda z dyń była wyjątkowa. Oto wyniki.
 
W kategorii najpiękniejsza dynia - klasowa w klasach/grupach ¾ latki – III 
I miejsce zdobyła klasa I
II miejsce zdobyła grupa 5/6 – latków
III miejsce zdobyła klasa II

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Najpiękniejsza dynia”

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony