25 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.  Uczniowie klasy szóstej po raz ostatni zatańczyli poloneza i pożegnali nauczycieli oraz swoje młodsze koleżanki i kolegów. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy uznania, odznaki wzorowego ucznia a także dyplomy za osiągniecia w nauce, sporcie i w pracy na rzecz innych. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali wiersze, piosenki oraz zdobyte umiejętności w posługiwaniu się językiem migowym. 

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Tegoroczny udział uczniów naszej szkoły w „Górze Grosza” dobiegł końca. Uczniowie wsparli akcję wrzucając drobne monety. Mimo nauki zdalnej przez większość roku szkolnego, udało nam się uzbierać tymi „malutkimi groszami” aż 102 zł. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję. Dzięki Wam pomagamy dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. 
 
Dziękujemy!!!!! Samorząd Uczniowski oraz zespół wolontariatu. 
 
Nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie oraz Rodzice uczniów wspaniałej Szkoły Filialnej w Pilchowie włączyli się w akcję #bohaterskainga. 
 
10-miesięczna Inga Niedźwiedzka walczy z chorobą SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka z naszej gminy Police, z Przęsocina, wraz z rodzicami zbiera pieniądze na kosztowne leczenie (terapię genową i rehabilitację).  
 
Nauczyciele i pracownicy obsługi szkoły zostali nominowani przez SOSW w Tanowie do zatańczenia tańca Jerusalema i wpłacenia pieniędzy. Podczas prób do akcji zaczęli włączać się również uczniowie i w końcu pod przewodnictwem taty ucznia klasy 3c, 31 maja wspólnie zatańczyliśmy! 

Czytaj więcej: Akcja #bohaterskainga

Dnia 16.06.2021r. o godz. 17.00 w sali nr 9, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci rozpoczynajacych we wrześniu naukę w klasie pierwszej z wychowawcą, p. Westyną Pawlewicz.

Pilchowo

Klasa

Godzina

Miejsce

Os. odpowiedzialna

0-III

 9:30-10:30

Przed szkołą

W. Pawlewicz

A. Niechwiadowicz

IV-VI

8:00-9:00

Przed szkołą

J. Kropiwiec

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Światowej Organizacji Zdrowia https://www.who.int/campaigns/world-no-tobacco-day

W załączeniu: menu obiady.

Kontakt

91 452 64 14
pilchowo@sptanowo.pl

BIP

Szkoła Podstawowa w Tanowie

Sołectwo Pilchowo

Początek strony